Kariéra v BBI

Máte zájem aktivně se podílet na rozvoji naší společnosti? Máme pro Vás jedinečnou příležitost. V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici

Investment Sales Manager

Náplň práce:
  • Péče o stávající klienty společnosti
  • Vedení schůzek s novými klienty společnosti
  • Tvorba reportů pro stávající klienty společnosti
  • Spolupráce při tvorbě portfolií pro klienty společnosti
  • Neustálé vzdělávání se v oblasti finančních trhů

!nejedná se o aktivní prodej/telemarketing!

Požadujeme:
  • Alespoň SŠ vzdělání, VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou.
  • Vynikající znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem. Němčina, slovenština, ruština či další jazyk výhodou.
  • Znalost práce na PC, především MS Word a Excel. Pokročilé IT znalosti výhodou.
  • Dobrá orientace na finančních trzích, znalost hlavních finančních produktů.
  • Znalost investičních certifikátů obrovskou výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B. Ochotu cestovat po ČR a občasně i SR.
  • Čistý výpis z rejstříku trestů.

Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy s praxí při studiu.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete prosím životopis a motivační dopis v českém i anglickém jazyce na subotic@bbi.cz.

Pokud máte zájem být v budoucnu kontaktován s nabídkou nových pracovních uplatnění v našem kolektivu, zašlete nám prosím životopis a motivační dopis v anglickém jazyce na kontakt@bbi.cz.

autor:
Publikováno: 31.10.2011
Označení: BBI-RSS

Partneři

logo BBI CLASSIC

Best Buy Investments, a. s.
Balbínova č.p. 22
120 00, Praha 2 - Vinohrady Czech Republic

Tel.:+420 221 590 111
E-mail: kontakt@bbi.cz