Alternativní investice

sběratelské předměty: HISTORICKÉ VOZY A INVESTIČNÍ MINCE

Společnost Best Buy Investments, a.s. připravila pro společnost BBI Classic Investments s. r. o. novou investiční strategii založenou na jedné z nejzajímavějších příležitostí současnosti a tou jsou INVESTICE DO SBĚRATELSKÝCH PŘEDMĚTŮ, KONKRÉTNĚ DO KLASICKÝCH AUTOMOBILŮ A INVESTIČNÍCH MINCÍ. V současné době se blíží k závěru založení fondu kvalifikovaných investorů CLASSIC INVESTMENTS s minimální investicí 75 000 EUR, nebo ekvivalentem v CZK.  Více se dozvíte zde..

Trh s klasickými automobily v poslední době roste díky neutuchající celosvětové poptávce a také díky omezenému počtu dosud existujících hodnotných vozů. Důvodů, proč investovat do vhodných historických automobilů, ať již napřímo nebo prostřednictvím fondu zaměřeného na historické vozy, je opravdu mnoho: index s klasickými vozy překonává akciové indexy. Jedná se o stabilně rostoucí trh a v současné době jde o nejvyšší rostoucí zhodnocení v rámci segmentu sběratelských předmětů. Na zajímavém čtvrtém místě, potom naleznete v grafu níže investiční mince, které jsme do strategie zařadili v rámci diverzifikace.

Zdroj: http://www.cnbc.com/id/102477406

Detailně sledujeme výsledky předních světových aukcí, ceny prestižních obchodníků a vývoje cen exkluzivních modelů. Máme okolo sebe tým zkušených expertů, kteří na základě vytvořené investiční strategie, zadané metodologie a znalostí trhu, dokáží vybrat do kolekce opravdu investičně velmi atraktivní automobily. To samé platí i o investičních mincích.

Investovat přes fond do historických vozů je velmi praktické, investoři nepotřebují dané problematice zcela rozumět, na to má fond svůj expertní tým, který se stará o výběr vhodných automobilů a tím je minimalizováno riziko chybných rozhodnutí a s tím spojené investiční ztráty. Velkou výhodou je diverzifikace, která umožňuje participaci na různých trendech. Další bonusem jsou ve srovnání s přímou investicí nižší náklady fondu na jednotlivý vůz, jako například náklady na garážování, údržbu a pojištění celé sbírky fondu. Také likvidita vložených finančních prostředků je zcela jiná oproti přímému investování do historických vozidel.

Více na classic.bbi.cz


Partneři

logo BBI CLASSIC

Best Buy Investments, a. s.
Balbínova č.p. 22
120 00, Praha 2 - Vinohrady Czech Republic

Tel.:+420 221 590 111
E-mail: kontakt@bbi.cz

Newsletter

Odebírat novinky

* povinné údaje

v souladu s těmito podmínkami

x